6 Przepisów na Soki Warzywne z Wyciskarki Wolnoobrotowej – Ze Zdjęciami [2024]

Szukasz przepisu na sok warzywny?

To świetnie, przed Tobą lista naszym zdaniem 6 najsmaczniejszych i najzdrowszych wyciskanych soków.

Miłego wyciskania i przede wszystkim smacznego!

6 Przepisów na Soki Warzywne

1. Sok z jarmuża i ananasa

Ananas jest idealnym składnikiem zielonego soku, ponieważ jego smak jest wystarczająco mocny, aby „zabić” smak i zapach jarmużu. Kliknij tutaj, aby zdobyć przepis.

2. Sok ze szpianku i zielonych jabłek

Fenomenalne połączenie szpinaku z zielonymi jabłkami. Świetna opcja, jeśli musisz uregulować Swoje jelita – w sam raz po świątecznych obżarstwach. Kliknij tutaj, aby zdobyć przepis.

3. Oczyszczający sok z selera naciowego

Chyba każdy już słyszał o niesamowitych właściwościach soku z selera. Jedyna wada to niezbyt przyjemny smak i zapach. To połączenie próbuje temu zaradzić. Kliknij tutaj, aby zdobyć przepis.

4. Sok z buraka

Buraki to doskonałe źródło witamin i minerałów. Dostarczają duże dawki składników odżywczych, takich jak kwas foliowy, witaminy B i C, żelazo, magnez i miedź.

A najszybszą drogą dostarczenia tych składników naszemu organizmowi jest właśnie sok. Kliknij tutaj, aby zdobyć przepis.

5. Sok z marchwi

Wzmocnienie odporności to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza przed zbliżającym się sezonem zimowym. Kliknij tutaj, aby zdobyć przepis.

6. Zielony sok

Ten zielony sok zawiera świeże warzywa, które zapewniają łagodny smak i bogactwo składników odżywczych. Kliknij tutaj, aby zdobyć przepis.

Podsumowanie

Oczywiście wszystkie powyżej wymienione przepisy możesz dostosować do Swoich preferencji, aby odpowiadały Twoim gustom i potrzebom żywieniowym.

Mam nadzieję, że wśród przepisów na warzywne i zielone soki znajdziesz Swojego nowego faworyta.

Powiązane artykuły:

Facebook
Twitter
Pinterest
Spis Treści [Pokaż]